Koncerno kokybės, aplinkos apsaugos ir darbuotojų. Turėklų, tvorų, vartų gamyba Adresas: Jovarų g. Veiklos sritys: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; eksportas; langai; mediena, jos gaminiai; stiklas ir jo gaminiai; žaliuzės, užuolaidos, roletai. Mūsų komanda mielai atvyksta į klientų namus, teikiamos individualios

Adresas: S. Žukausko g. Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; langai; pramonės įrengimai; statyba; vartai.

Adresas: Savanorių pr. Veiklos sritys: stiklas ir jo gaminiai; baldai gamyba ; gamyba; mažmeninė prekyba; meno salonai ir galerijos, dirbiniai. VIROMIS, UAB - Stiklas, dušo kabinos, stiklinės sienelės virtuvei, stiklinės pertvaros, stiklo apdirbimas, stiklas Kaune, grūdinto stiklo pertvaros, berėmės dušo kabinos, stiklas durims, laminuotas stiklas, stiklo pjovimas, stiklo laminavimas, stiklo gaminiai Kaune, veidrodžių facetavimas bei veidrodžiai baldų Adresas: Alyvų g.

prekybos sistemos analizė

Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; langai; stiklas ir jo gaminiai. Įmonės specializacija - įvairi stiklo produkcijastiklo konstrukcijos ir jų montavimo darbai.

Adresas: Kęstučio g. Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; langai; metalo konstrukcijos, angarai; statyba; stiklas ir jo gaminiai. Tiekiame Reynaers aliuminio sistemas langų gamybos pramonei. Padedame architektams, statybinėms bendrovėms parinkti tinkamus konstruktyvinius sprendimus, mazgus susijusius su aliuminio-stiklo langais, durimis, fasadais.

Mes konsultuojame klientus, projektuojame ir sumontuojame stiklo konstrukcijas namuose Adresas: Neries krant. Veiklos sritys: stiklas ir jo gaminiai; baldai prekyba ; langai; statyba.

cilindro akcijų pasirinkimo sandoriai

Adresas: Liepų g. Veiklos sritys: stiklas ir jo gaminiai.

kanados akcijų pasirinkimo kapitalo prieaugis

UAB Stiklo centras pagrindinė veikla — stiklo konstrukcijų projektavimas, prekyba ir montavimas, didmeninė ir mažmeninė prekyba stiklu. Projektuojame individualiai kiekvienam klientui, taip pat, gaminame nestandartinę stiklo produkciją.

Mūsų komanda mielai atvyksta į klientų namus, teikiamos individualios Adresas: Stoties g.

renesanso prekybos strategijos

Veiklos sritys: stiklas ir jo gaminiai; metalas, apdirbimas, gaminiai. Aktyviai dirbame ne tik Lietuvos, bet ir Norvegijoje, Švedijoje ir kitose Skandinavijos laikrodžio sistemos stiklo durys rinkose.

Berėmė stumdoma-atveriama balkonų,terasų įstiklinimo sistema Vizyon Intornas LT xvid

Mūsų įmonė teikia įvairias paslaugas ir produktus, susijusius su stiklo, nerūdijančio plieno ar aliuminio konstrukcijomis. Mūsų gaminiai turi visus kokybės sertifikatus

fx spot išankstiniai variantai